پنل پیامک

ویژگی های پنل نمایندگی اس ام اس

ویژگی های پنل نمایندگی اس ام اس

ویژگی های نمایندگی پنل اس ام اس رایسان را مطالعه بفرمائید و با سیستم درآمد زایی نمایندگی آشنا شوید .

12

ویژگی های پنل نمایندگی اس ام اس

نمایندگی پنل اس ام اس مختص شرکت ها یا اشخاصی است که تشخیص می دهند می توانند نیازهای مشتریان خود را با استفاده از پنل ارسال و دریافت اس ام اس بر طرف نمایند و یا علاقمند به کسب در آمد بالا و یا شغل دوم و همکاری در فروش می باشند .
پنل های نمایندگی اس ام اس قابلیت افزودن و مدیریت کاربران را دارند و علاوه بر تخصیص پنل و امکانات ویژه به شما, دارای پنل های مجزا برای ارتباط با کاربران و مدیریت اس ام اس ها و شماره های اختصاصی می باشند .
پنل نمایندگی اس ام اس بر روی سرورهای قدرتمند رایسان نصب شده است و شما نیاز به خرید هاست یا سرور و یا پرداخت هزینه اضافی ندارید, پنل نمایندگیدارای قابلیت تعریف تعرفه, ارتباط با کاربران, مدیریت ارسال و دریافت در قسمت مدیریت پنل نمایندگی اس ام اس می باشد .
شما فقط کافیست نمایندگی پنل اس ام اس را خریداری کنید و صاحب کلیه امکانات ویژه آن شوید.

شما می توانید از طریق تعرفه اس ام اس ،فروش پنل و خرید شماره برای مشتریان خود به کسب درآمد بالایی بپردازید.

نحوه درآمد نماینده

شما به چند طریق درآمد کسب می‌کنید

 • فروش پنل پیامک

  مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها،
  مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند.
  شما با فروش ۱۰ پنل در ماه در حدود ۱ میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

 • پیامک‌های ارسالی

  تعداد ارسالی‌های شما با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر
  کاربران شما در روز ۵۰ هزار پیامک ارسال کنند و هر پیامک ۲ تومان برای شما سود داشته باشید،
  درآمد روزانۀ شما از این طریق ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

 • فروش خط اختصاصی

  بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود.
  هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش ۵ خط با سود متوسط ۱۰ تومان در روز
  سود ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی به ۳۰۰ هزار تومان خواهد رسید.

 • فروش سامانۀ نمایندگی

  خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های
  نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی،
  بروی پیامک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.

نماینده مستقل :

با استفاده از این نوع از نمایندگی می توانید بعنوان یک مرکز کاملا مستقل و تحت سایت خود با لوگو و ایمیل خودتان سایتی شبیهhttp://www.payamakpardaz.com داشته باشید!

در واقع شما با فعال کردن سیستم نمایندگی خود در payamakpardaz.com، امکان ارائه خدمات مستقل SMS به کلیه مشتریانتان را از طریق سایت خودتان و بصورت کاملا آنلاین دارید ! با استفاده از پورتال متمرکز نمایندگی پنل اس ام اس مستقل می توانید بازاریابی، فروش و واگذاری آنلاین خط های اختصاصی SMS را انجام دهید. همچنین نماینده می تواند پنل نمایندگی اس ام اس > را در اختیار کاربران خود قرار دهد. در این سیستم کلیه نمایندگان خطوط اختصاصی SMS می توانند جهت ثبت آنلاین و فروش خط SMS بصورت آنلاین به مشتریان خود و حتی تحت وب سایت خودشان اقدام کنند.

در این حالت مشتری نهائی با خرید خط از نماینده بدون آنکه اسمی از payamakpardaz.com را مشاهده کند می تواند از طریق سایت نماینده وارد شده و اقدام به استفاده از خط اختصاصی و پنل خود نماید. بخش جالب دیگری که در پنل نمایندگی اس ام اس قرار دارد، امکان فروش ترافیک با نرخ دلخواه به مشتری مقصد می باشد. در این حالت کلیه محاسبات مالی سایت و نماینده و همچنین نماینده و مشتری وی بصورت کاملا هوشمند و اتوماتیک انجام می گیرد.

امکانات پنل نمایندگی

.پنل نمایندگی اس ام اس تمامی امکانات پنل کاربری را دارا می باشد

نمایندگان میتوانند از سامانه به صورت اختصاصی با نام تجاری و یک دامنه اختصاصی مثلا www.YourName.com استفاده نموده و اقدام به فروش و بازاریابی نمایید ، در این شرایط هیچ نامی از شرکت ما برده نشده و نماینده میتواند به راحتی با نام برند خود فعالیت نماید.

علاوه بر این نمایندگان قادر هستند کپی رایت و لوگوی اختصاصی خود را در صفحه ورود و صفحات داخلی سامانه قرار دهند ، همچنین سامانه امکان قراردادن متون دلخواه در منوهای صفحه ورود ( درباره ما ، تماس با ما ، اطلاعات حساب ، قیمت خطوط اختصاصی ، تعرفه پیامک ، تعرفه پنل کاربری و …) را در اختیار نمایندگان قرار میدهد تا ایشان با صلاحدید خود این اطلاعات را برای کاربران خود قراردهند .

سامانه امکان ایجاد پکیج ها و بسته های مختلف را برای نمایندگان فراهم نموده تا نمایندگان بتوانند با فعال یا غیر فعال کردن بخش های مختلف و ایجاد سطوح دسترسی متعدد بسته هایی ایجاد کرده (مثلا بسته ساده ، حرفه ای و…) و اقدام به فروشپنل کاربری نمایند

نمایندگان میتوانند با توجه به تعرفه ارسال پیامک خود جدول تعرفه اختصاصی ایجاد کرده و از فروش پیامک کسب درآمد نمایند ، بدین ترتیب با خرید پیامک از شرکت با قیمت مشخص میتوانند نسبت به قیمت گذاری با قیمت های بالاتر اقدام فرمایند .

نمایندگان میتوانند به تعداد مشخص شده کاربر ایجاد کرده ( بابت ایجاد کاربر هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد ) و کاربران را مدیریت و دسترسی های لازم را به ایشان بدهند .

نمایندگان میتوانند درگاه الکترونیک اختصاصی در سامانه راه اندازی نمایند ، بدین ترتیب کاربران توسط پرداخت الکترونیک وجه را به صورت آنلاین و مستقیم وارد حساب نماینده کرده و پنل کاربری آنها همان لحظه شارژ می شود .

نمایندگان میتوانند بخش ثبت نام آنلاین اختصاصی را برای خود فعال نمایند تا کاربران به سادگی بتوانند ظرف چند دقیقه ثبت نام کرده و به صورت آنلاین وجه مربوطه را پرداخت نمایند .

نمایندگان قادرند بانک اطلاعاتی شماره ی خود را به صورت امن وارد سامانه کرده و دسترسی استفاده از این بانک را به کاربران دلخواه خود بدهند ، بدین ترتیب هر نماینده میتواند بانک اطلاعاتی اختصاصی خودش را داشته باشد که فقط کاربران خودش به آن دسترسی دارند تا بتوانند علاوه بر بانک موبایل کل کشور و بانک محله ای موجود در سامانه از بانک های اختصاصی دیگر نیز جهت ارسال انبوه استفاده نمایند .

نمایندگان قادر خواهند بود از طریق بخش سفارش شماره به صورت آنلاین شماره اختصاصی خریداری کرده و از تخفیف ویژه نمایندگان بهره مند شوند ، بنابراین نماینده قادر خواهد بود خطوط را با قیمت بالاتری به کاربران خود ارائه نماید .

نمایندگان از طریق کنترل پنل اختصاصی مدیریت میتوانند پیامک ها و فعالیت های کل کاربران خود را مانیتور نمایند ، همچنین انواع گزارش گیری (گزارش های ارسال ، گزارش های مالی و…) به صورت روزانه و در بازه های مختلف زمانی امکان پذیر می باشد .

نمایندگان با شرایط خاص میتوانند اقدام به ارائه پنل نمایندگی ( پنل کامل مشابه پنل خود ) فرمایند ، بدین ترتیب یک نماینده خود قادر خواهد بود تا نمایندگانی به صورت زیرمجموعه ایجاد نموده و نماینده و زیرکاربرانش را مدیریت نماید .

نمایندگان میتوانند از آپدیت ها ، امکانات جدید و به روز رسانی های سامانه و سرور به صورت کاملا رایگان استفاده نموده و نگران این گونه هزینه ها نباشند ، این امر به نمایندگان کمک می کند که هزینه های خود را صرف تبلیغات و بازاریابی و فروش نمایند .

شرابط دریافت نمایندگی

۱- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران و اعتقاد به اسلام یا یکی دیگر از ادیان رسمی کشور

۲- تصویر اساسنامه شرکت و مدارک شناسائی مدیر عامل ( برای نمایندگان حقوقی )

۳- آشنایی کامل با کامپیوتر و اینترنت

۴- تکمیل نمودن فرم نمایندگی و قرارداد، ممهور به مهر شرکت / موسسه و امضا مدیر عامل ( اعضای حقوقی )

۵- برای نمایندگان حقیقی ارائه کارت پایان خدمت و یا معافیت علاوه بر مدارک شناسائی الزامی است

موارد اختصاص یافته به نماینده :

۱- ارائه کامل یک سایت مدیریت کاربر به صورت نا محدود

۲- ارائه شماره اختصاصی ۸ رقمی جهت ارسال

۳- ارائه وب سرویس ارسال و دریافت

۴- مدیریت سیستم بصورت داینامیک ( کلیه قسمتهای سایت بصورت دستی قابل تغییر می باشد بدون نیاز به دانش برنامه نویسی )

۵- ارائه هاست و دامنه اختصاصی بصورت رایگان به مدت یکسال

فرایند اعطای نمایندگی پس از تکمیل فرم درخواست از سوی متقاضی :

۱- اعلام نیاز مسئولین شرکت برای ایجاد نمایندگی در شهرها و شهرستان‌های تابعه
۲- موافقت اولیه مدیریت امور نمایندگان با افزایش تعداد نمایندگان در شهرهای مربوطه
۳- ارائه درخواست مکتوب متقاضی نمایندگی به نماینده انحصاری شهرستان مربوطه و در تهران و اصفهان به امور نمایندگان
۴- بررسی صلاحیت عمومی متقاضی و انجام مصاحبه اولیه با وی
۵- تکمیل مدارک متقاضی و ارسال به مدیریت امور نمایندگان
۶- اخذ تضامین لازم از تأییدشدگان در کمیته امور نمایندگان
۷- عقد قرارداد و اعطای کد نمایندگی از سوی مدیریت امور نمایندگان
۸- شروع به کار