طراحی اپلیکیشن موبایل در اصفهان

طراحی برنامه اندروید

طراحی برنامه اندروید یکی از فعالیت هایی است که رایسان به طور کاملا حرفه ای در این زمینه فعالیت میکند


طراحی اپلیکیشن تلفن همراه اعم از andorid و ios از جمله تخصص های گروه مهندسی شرکت رایسان می باشد.
این گروه که نمونه کار های قوی ازجمله همکاری با شرکت های دیگر را در رزومه کاری خود دارد. با خدماتی متفاوت و حرفه ای درخدمت شما می باشد.
شرکت رایسان با زمان بندی صحیح و اجرا با ظرفیت انجام ۱۰ پروژه همزمان یکی از قدرتمند ترین شرکت های بخش خصوصی در زمینه تولید اپلیکیشن تلفن همراه می باشد.
این گروه که تا کنون بیشتر برای سایر شرکت های همکار پروژه های بزرگی را انجام داده است این بار با نام خود برای متقاضیان تولید اپلیکیشن موبایل خواهد کرد که باعث کاهش شدید قیمت تمام شده هر اپلیکیشن می گردد.

طراحی برنامه اندروید رایسان شامل مراحل زیر می باشد:


بخش اول : آنالیز

در این بخش کل پروژه و بخش های مختلف نرم افزار شما آنالیز و در نهایت شبیه سازی می شود. این بخش بیشترین تعامل را با مشتری دارد. و نیرو های حرفه ای این بخش بصورت مستقل و مجزا از سایر بخش ها فعالیت می کنند.

بخش دوم: گرافیک

اعمال سلیقه و جلب نظر مشتری از لحاظ رنگ بندی پروژه می باشد. اعضا فعال در این بخش از جمله کسانی هستند که یکی از وظایف کاریشون جستجو ، نصب و مشاهده انواع نرم افزار های معتبر در کل جها ن می باشد.

بخش سوم: برنامه نویسی

برنامه نویسی حرفه ای و اصولی وظیفه این گروه خواهد بود. تبدیل آنالیز انجام شده همراه با سلیقه مشتری به نرم افزار موبایل از اصلی ترین وظایف این بخش به شمار می آید.

بخش چهارم: تست برنامه

یکی از مهمترین بخش های هر پروژه است که متاسفانه در ایران رسم بر این شده که خود مشتری باید تست را انجام دهد! اندروید نویس بخش مستقل مخصوص پروژه های ساخت اپلیکیشن تعریف نموده است که وظیفه تست نرم افزار موبایل را به عهده خواهند داشت.

طراحی برنامه اندروید در اصفهان