1772_FINAL

درباره رایسان

شرکت رهپویان آینده ساز ارتباطات نوژان با نام تجاری رایسان در سال ۱۳۹۰ شروع به کار نمود و در مدت ۶ سال از فعالیت خود در زمینه های مختلف IT و فن آوری اطلاعات فعالیت نموده است.
شرکت رایسان ، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است . مشتریان ما همواره به دنبال بهترین ‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی حرفه‎ای ، استاندارد و با کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم.
اعتقاد ما بر این است که خدمات حرفه‎ای نیازی به تعریف و تبلیغ ندارد و مشتریان ما بهترین معرف کیفیت خدمات ما هستند.
شرکت رایسان در زمینه ارسال پیامک های تبلیغاتی فعالیت گسترده ای دارد و نمایندگی های مختلفی در سراسر کشور با این شرکت همکاری می کنند.
شایان ذکر است خدمات شرکت با مشاوره شروع ولی با فروش واجرا ، به اتمام نمی رسد . در واقع متخصصین فنی ما در تمامی پروژه ها ، خدمات پس از فروش و جلب رضایت مشتریان را از اصلی ترین تعهدات خود به حساب می آورند.
درواقع رویکرد ما در اجرای پروژه ها منحصر به فروش و یا اجرا نمی باشد . بلکه در زمینه های متفاوت با مشاوره و کارشناسی خاص به همراه نیاز سنجی دقیق مشتری راهکاری را به مشتری ارائه می دهیم که بتوان از آن به عنوان یک انتخاب درست و کارآمد و از نظر اقتصادی مقرون صرفه یاد کرد .

هدف ما در رایسان ، استفاده از روش های چابک تولید نرم افزار برای بوجود آوردن نرم افزاری با کیفیت مطلوب در کمترین زمان ممکن است به گونه ای که اهداف زیر را برآورده کند:

:: از نرم افزارهای آماده استفاده نکنیم در نتیجه مشکلات امنیتی و سئو برای مشتری وجود نداشته باشد

:: سایت طراحی شده دقیقا طبق خواسته های مشتری ایجاد شود

:: نرم افزار بوجود آمده قابلیت توسعه با زمان و هزینه مناسبی داشته باشد

:: به واسطه کاهش زمان تولید هزینه تولید نیز کاسته شود و این موضوع نیز به نفع مشتری خواهد بود