[layerslider id="46"]

خدمات پس از تحویل وب سایت

تولید و طراحی سایت تنها مرحله اول از فرآیند داشتن سایت می باشد پروسه طراحی سایت در مرحله اول برای شما آغاز می گردد اما شما باید توجه به این نکته داشته باشید که با خدمات پس از تحویل وب سایت با توجه به اینکه سایت بعنوان ویترین مجازی کسب و کار شما هست باید کاملا زیر نظر قرار گرفته و رسیدگی های لازم را داشته باشید .
با توجه به ماهیت و ذات کسب و کارهای مختلف و تفاوتی که در نوع نگرش مشتریان به سایت ها وجود دارد ، تلاش بر آن است که شما بتوانید برای طراحی سایت خود اهمیت خاص قائل شده و همانند کسب و کار واقعی خود ، برای این مورد نیز تمرکز ، زمان و انرژی لازم را در نظر بگیرید و این انرژی معطوف به طراحی سایت نیست و باید به خدمات پس از تحویل وب سایت خود اهمیت دهید .
شرکت رایسان با بررسی چندین ساله در مورد سایت های مختلف ، به این نتیجه رسیده است تا با ارائه پکیج های پشتیبانی محتوایی مناسب ، بتواند نیازهای مشتریان خود را جهت محتوا گذاری در سایت ها برطرف کند .
در نتیجه پس از اینکه ما برای شما سایت مورد نظرتان را طراحی کردیم ، به مدت ۲ الی ۳ ماه سایت شما توسط ما تحت نظر قرار می گیرد تا حجم و میزان درخواست های شما برای خدمات پس از تحویل وب سایت شما بدست آید .
براساس نوع سایت و میزان درخواست تغییرات محتوا ، پکیج مناسب برای خدمات پس از تحویل وب سایت شما ارائه می گردد تا هم شما بتوانید تمرکز لازم بر روی کسب و کار خود داشته باشید، هم سایت شما بعنوان ویترین مجازی کسب و کار شما هیچ موقع از به روز بودن مطالب فاصله نگیرد .
زمانی سایت شما برای مشتریانتان ، ابزاری کاربردی تلقی می شود که مشتری احساس کند شما به عنوان صاحب سایت ، برای آن زمان کافی ، انرژی کافی و هزینه کافی را صرف می کنید .
با توجه به همه این مسائل ، شرکت رایسان از ابتدای این مسیر و فرآیند تا انتهای آن با شما همراه می باشد تا ویترین مجازی قدرتمند و ابزاری کاربردی به مشتریانتان ارائه کنید . این موارد خدمات فقط برای طراحی سایت در اصفهان نیست و این پشتیبانی ها و خدمات طراحی سایت در کل ایران قابل همکاری می باشد .
درخواست مشاوره طراحی وب سایت

جهت درخواست مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری و یا ثبت سفارش آنلاین پشتیبانی وب سایت یا طراحی سایت در اصفهان یا شهر های دیگر فرم زیرا را پر نموده و یا با شماره ۰۳۱۳۲۶۸۲۰۶۸ تماس حاصل نمایید.

صداقت برای ما مهترین است ! شما در اولین تماس و یا مشاوره تان با رایسان خودتان به این موضوع پی خواهید برد، ما هیچ چیز را از دید پنهان نمی کنیم و هیچ هزینه پنهانی که در اواسط پروژه نمایان شود در سیستم مان نداریم!

همچنین با صراحت کامل نتیجه نهایی و زمان مورد نیاز را برای شما شرح می دهیم و با تهیه یک مستندات کامل نتیجه نهایی را برای شما شفاف سازی کرده و دقیقا مطابق با همان مستندات که بر اساس نیازهای شما پیاده سازی می شود کار را تا انتها پیش برده و در زمان تعیین شده تحویل می دهیم.این فرآیند جهت پروژه های طراحی سایت در اصفهان و شهر های دیگر یکسان می باشد .

نام و نام خانوادگی

آدرس پست الکترونیکی

شماره تلفن

متن پیام شما
درخواست تماس مشاوره رایگان

اگر هنوز برای طراحی سایت خود قانع نشده اید می توانید درباره مزایای داشتن سایت بیشتر مطالعه کنید.

برچسب ها

طراحی سایت

رایسان

پکیج های طراحی سایت

طراحی سایت در اصفهان

طراحی وب سایت در اصفهان

طراحی سایت اصفهان

شرک طراحی سایت در اصفهان

طراحی حرفه ای سایت در اصفهان

شرکت طراحی وب سایت در اصفهان