پنل پیامک

تعرفه ارسال اس ام اس

تعرفه ارسال اس ام اس

آخرین تعرفه ارسال اس ام اس برای هر اپراتور رایسان را بصورت جداگانه مشاهده بفرمایید.

رایگانپایهکاربردیپیشرفتهحرفه ای
۰۲۱ ۱۳
۱۲.۵
۱۲
۱۱
۱۰
۵۰۰۰ ۱۳
۱۲.۵
۱۲
۱۱
۱۰
۳۰۰۰ ۱۴
۱۳.۵
۱۳
۱۲
۱۱
۱۰۰۰ ۱۴.۵
۱۴
۱۳.۵
۱۲.۵
۱۱.۵
۲۰۰۰ ۱۴.۵
۱۴
۱۳.۵
۱۲.۵
۱۱.۵

شرایط ویژه تعرفه ارسال اس ام اسشرکت رایسان برای مشتریان خود در صورت ارسال مداوم و داشتن ارسال بالا شرایط ویژه ای را بهد آنها اختصاص خواهد داد به طوری که کاهش چشمگیری در روند هزینه های مشتریان رخ خواهد داد . مثلا در صورت که شما روزانه ۱۰هزار پیامک ارسال داشته باشید با شخصی که ۲۰ هزار پیامک در روز ارسال دارد شرایط متمایز خواهد بود

کمترین تعرفه ارسال اس ام اسشرکت رایسان در راستای همکاری با کلیه اپراتورهای ۱۰۰۰ ۲۰۰۰ ۳۰۰۰ ۵۰۰۰ مخابرات تهران توانایی ارائه کمترین قیمت اس ام اس (کمترین قیمت پیامک) را دارد . در این خصوص جهت ارسال های انبوه با کارشناسان فروش رایسان تماس بگیرید تا کمترین قیمت ممکن را به شما عزیزان ارائه دهند .


ارائه سرویس مطمئن و تضمین شده هدف رایسان می باشد . از این بابت کلیه هزینه اس ام اس های برگشتی (لیست سیاه ) به شما برگشت داده میشود .
در صورت داشتن پنل اختصاصی گزارش موجود مالی و ارسال را در پنل شخصی خود می توانید مشاهده بفرمایید . یا میتوانید با خارج کردن خطوط خود از لیست سیاه (با هماهنگی با همکاران رایسان) کلیه ارسال های اس ام اس شما به مخاطبین خواهد رسید و ارسال های شما هدفمند تر خواهد بود .